«Це моя Україна, це моя Батьківщина»
29 черв. 2016
Відповідно плану роботи дитячого закладу відпочинку 29.06.2016р. було проведено заходи до 20-річчя прийняття Конституції Україні.
О 10:00 на шкільному подвір’ї відбувся конкурс малюнків на асфальті «Україна – моя країна!»
Об 11:00 в актовій залі проведено виховний захід «Живи, моя державо!» за участю обох загонів. Під час заходу діти вшанували державні символи, розповідали вірші, співали Гімн України.
Вихованці табору відвідали шкільну бібліотеку, де почули цікаві факти з історії укладання Конституції України та познайомились з книжковою виставкою «Це моя Україна, це моя Батьківщина».
Окремо по загонах вихователі провели виховні години ,присвячені
Дню Конституції України.