Відкриття ІІ відпочинкової зміни
29 черв. 2016
![](/uploads/org1445/news_1467353123_417.jpg)
З метою об'єднати дітей в єдиний дружній колектив, познайомити одне з одним та дати можливість кожній дитині розкрити свої здібності та талант, у перший день роботи пришкільних таборів відбулися урочисті відкриття зміни.
Загони мали можливість представити власні візитки та девізи, познайомитись один з одним та весело провести час: потанцювати, поспівати та повідгадувати загадки,.
560 дітей залучені до відпочинку у пришкільних таборах на базі 10 навчальних закладів району протягом червня-липня 2016 року