Майстер-класи для дітей табору "Ромашка"
30 черв. 2016
![](/uploads/org1445/news_1467439710_.jpg)
30.06.2016 р. вихованці пришкільного табору «Ромашка» КЗО «СЗШ № 117» побували в гостях у ЦХЕТУМ. Керівники гуртків провели для дітей цікаві майстер-класи. Керівник гуртка образотворчого мистецтва Білогорцева Юлія Миколаївна разом з учнями створили яскраві малюнки «Дельфіни і море».
На майстер-класі з театрального мистецтва, керівник – Нікульшина Тетяна Вікторівна, учні спробували себе в ролі акторів театру і підготували казку-виставу «Ріпка».
Бондарук Антоніна Трохимівна – керівник гуртка з декоративно-ужиткового мистецтва вчила дітей виготовляти іграшку пташку.