Військово-патріотична спортивна гра "Прорив"
25 трав. 2016
![](/uploads/org1445/news_1464170441_.jpg)
21 травня 2016 року на базі Дніпропетровського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою проводилась міська військово-патріотична спортивна гра "Прорив". У змаганнях приймали участь учні 8-9 класів НВК №57. Юнаки виконували стройову пісню та долали естафету, яка складалася з десяти етапів. В фіналі команда зайняла ІІІ місце. Вітаємо!