Конференція міні-EdCamp
1 бер. 2016
![](/uploads/org1445/news_1456903657_.jpg)
27.02.2016 року на базі міського юридичного ліцею відбулась (не) конференція «GenderEdCamp», в якій взяли участь педагоги загалньоосвітніх навчальних закладів району: СЗШ №№117, 133, ФЕЛ. Теми які розглядались: гендерні стереотипи, гендер і право, гендер і політика, гендер і історія, гендер і медіа, гендер і біологія, гендер і мова, гендерночутливе освітнє середовище, гендерно обумовлене насильство.