Акція «Годівничка»
17 груд. 2015
![](/uploads/org1445/news_1450352035_.jpg)
З метою виховання у учнівської молоді ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи , розвитку гуманного ставлення до птахів, мотивації до їх охорони 17 грудня 2015року в Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді відбувся районний етап міської акції «Годівничка» , в якому прийняли участь 15 навчальних закладів району.